در باره ما


 

سرمايه شرکت:
سرمايه شرکت در بدو تاسيس يک ميليون ريال منقسم به 100سهم ده هزار ريالي که بر اساس مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ22/10/87 طي يک مرحله سرمايه شرکت به  5.300.000.000  ريال منقسم به 530،000 سهم ده هزار ريالي افزايش يافته است
موضوع شرکت:
عبارتند از:فعاليت در زمينه توليد و توزيع انواع محصولات غذايي ،بازرگاني و سرمايه گذاري در ساير شرکتها.
مدت شرکت: نامحدود
مرکز اصلي شرکت:
بهشهر- بلوار شهيد هاشمي نژاد- خيابان شهيد رجايي - مجتمع عرفان- طبقه دو
فعايتهاي جاري شرکت:
از آنجاييکه فرآورده هاي سويا از جمله پروتئين سويا در تغذيه نوين بهداشت و سلامت افراد جايگاه ويژه اي پيداکرده است، اين شرکت نيز در جهت توليد و بسته بندي پروتئين گياهي سويا در سال 1387 اقدام به ساخت کارخانه توليد پروتئين سويا در شهرک صنعتي نکا واقع در کيلو متر5 جاده نکا بهشهر استکه در سال 1389 به بهره برداري رسيده است، هم اکنون محصولات خود را با نامهاي تجاري آراميس،آروين شمال،پرتو و آروين  به صورت بسته اي وکيلويي 15کيلويي180و200گرمي به بازار عرضه مي نمايد.

 
 
 
 

رسالت ما:
 
هدف این شرکت تولید مواد غذایی سالم برای تمام اقشار جامعه و حضور همیشگی در بازارهای داخلی سراسر کشور عزیزمان و همچنین کشورهای خارجی است.

این شرکت افتخار دارد ضمن تولید محصولات مطلوب و متناسب با ذائقه مصرف کنندگان به پیشگیری و بهبود بیماری ها کمک کند و با ایجاد تنوع در محصولات طبق نظر و سلیقه مشتری در تکمیل سبد غذایی خانواده گام بردارد. همچنین این شرکت با تولید پروتئین سویا از مرغوبترین مواد اولیه و با تاکید بر روش های علمی در نظر دارد در ارتقاء سطح سلامت جامعه در حد توان ایفای نقش نماید.

میتوان نقش تولیدات این شرکت را در سلامت انسان به صورت زیر دسته بندی نمود:

بیماریهای مزمن:

    بیماریهای قلبی
    دیابت
    چربی خون
    فشار خون
    پوکی استخوان
    چاقی
    عدم تحمل لاکتوز
     برخی سرطانها

ارتقای سلامتی:

    سلامت قلب
    کنترل وزن
    سندرم متابولیک
    سلامت استخوان
    ورزشکاران
    سالمندان

زیبایی:

    پوست